Na polskim rynku uzdatniania wody pojawiła się nowa polska marka produktów filtracyjnych – Ecoperla. Wśród jej produktów można znaleźć profesjonalne systemy zmiękczania wody. Linia Ecoperla Slimline CS to zmiękczacze wody przeznaczone do gospodarstw domowych dostępne w 5 rozmiarach. Czy podbiją serca użytkowników? Przekonaj się, dlaczego warto się na nie zdecydować.

Miękka woda w pięciu wariantach

zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS 30

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS 30

Ecoperla Slimline CS to kompaktowe zmiękczacze wody, które doskonale sprawdzą się w małych i dużych gospodarstwach domowych. Obecnie jest dostępna w pięciu rozmiarach: 11, 14, 17, 24 oraz 30 litrów złoża. Linia została stworzona przy ścisłej współpracy z pionierem w produkcji głowic sterujących Erie Water Treatment. Wszystkie zmiękczacze wody marki Ecoperla są produkowane na terenie Europy.

Na co warto zwrócić uwagę?

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów. Istotną częścią tych urządzeń filtracyjnych jest kabinet wykonany z tworzywa sztucznego. Jego właściwości pozwalają na filtrację nawet ciepłej wody. Kształt oraz odpowiednio dobrane wymiary sprawiają, ze bez trudu zmieści się nawet w niewielkich przestrzeniach. Dosypywanie soli na regenerację jest bardzo łatwe, dzięki umieszczeniu klapy prowadzącej do zbiornika w przednim rogu urządzenia.

Linia tych nowoczesnych zmiękczaczy wody została wyposażona w bezawaryjną głowicę sterującą, ale to nie jest jedyne udogodnienie. Z myślą o usprawnieniu i bezpieczeństwie użytkowania w Ecoperla Slimline CS zastosowano alarm dosypywania soli oraz system suchego zbiornika.

Najlepsze złoże – najlepsze efekty filtracji

zbiornik na sól regeneracyjną w zmiękczaczu wody Ecooperla Slimline

Wygodne dosypywanie soli w Ecoperla Slimline CS

Seria zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS została wyposażona w najlepszą na rynku żywicę jonowymienną Lewatit niemieckiego producenta. Odpowiednio duża powierzchnia filtracyjna zapewnia optymalny kontakt wody ze złożem oraz najlepsze efekty oczyszczania. Złoże filtracyjne charakteryzuje się długim okresem żywotności. Jest regenerowane za pomocą przepływu przeciwprądowego z udziałem roztworu solanki. To rozwiązanie uznawane jest za najbardziej korzystne pod względem eksploatacji. Ecoperla Slimline CS 30 to jeszcze większa wydajność. Ten model może okazać się godnym konkurentem dla najchętniej wybieranych obecnie zmiękczaczy wody o takiej pojemności.

Perfekcyjna eksploatacja

Intuicyjny panel sterujący w zmiękczaczu wody Ecoperla Slimline CS

Intuicyjny panel sterujący w zmiękczaczu wody Ecoperla Slimline CS

W zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline CS zastosowano Ecoperla Perfect System. Jest to system ustawień głowicy sterującej stworzony przez doświadczonych projektantów marki. Pozwalają na odpowiednią pracę urządzenia, zapewniają jego bezawaryjność przez długie lata, a także na poczynienie oszczędności w trakcie eksploatacji.

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS należą do jednych z najbardziej oszczędnych w eksploatacji dostępnych na rynku. Oprócz zastosowania Ecoperla Perfect System większe oszczędności są możliwe dzięki zastosowaniu przepływu przeciwprądowego oraz skróceniu procesu regeneracji. Jeżeli użytkownik wybierze model Ecoperla Slimline CS 30 oszczędności będą jeszcze większe – jest to możliwe dzięki rzadkiej regeneracji oraz dużej powierzchni filtracyjnej. Duża ilość złoża wiąże się z jego mniejszym stopniem zużycia podczas filtracji.

Cechą, dzięki której ta seria zmiękczaczy wody staje się jeszcze bardziej atrakcyjna jest długi okres gwarancji. 10 lat na kabinet, 5 lat na złoże filtracyjne i 3 lata na elektronikę to dość korzystne warunki w porównaniu do innych ofert obecnych na rynku.

Ecoperla Slimline CS z pewnością wyróżnia się na tle innych dostępnych zmiękczaczy wody. Jego cechy oraz budowa sprawiają, że staje się godnym konkurentem. Co najważniejsze, jest bezawaryjny i optymalnie filtruje wodę przy niskich kosztach użytkowania. Te zmiękczacze wody to atrakcyjne rozwiązanie problemu twardej wody.