filtracja wody okiem eksperta
Dom

O filtracji wody okiem eksperta

Internetowy serwis będący swego rodzaju kompendium wiedzy o uzdatnianiu wody oraz filtrach do wody. Specjalista w dziedzinie inżynierii uzdatniania wody bierze pod lupę różne urządzenia z tej dziedziny i bada je wzdłuż i wszerz. Na portalu tym nie znajdziecie jedynie pochlebnych opinii i reklam, to nie tego typu serwis. Ze specjalistą można skontaktować się przez telefon, e-mail, ale także przez czat internetowy czynny niemal całą dobę.

Niedawno jako oddzielna część serwisu został uruchomiony sklep internetowy pod adresem https://www.filtry-do-wody.info/sklep/, gdzie można dokonać zakupu niemal każdego urządzenia przeznaczonego do filtracji wody oferowanego przez firmę KLARSAN z Łodzi, będącą pionierem w branży uzdatniania wody. Sklep ten posiada liczne promocje i rabaty. Jednym z popularniejszych produktów sprzedawanych w tym sklepie jest odwrócona osmoza Puricom Stella, o której tak głośno było swego czasu z uwagi na liczne recenzje blogerek kulinarnych. Odwrócona osmoza Puricom Stella nie pozostawia wątpliwości, to najlepsze urządzenie do filtracji wody w kuchni dostępne obecnie na rynku, które zostało przetestowane przez tak dużą grupę niezależnych blogerek.

Zupełnie oddzielną grupę w dziale sklepowym stanowią zmiękczacze wody. Sklep sprzedaje zarówno kompaktowe, jak i dwuczęściowe zmiękczacze wody. Najczęściej kupowanym zmiękczaczem wody ostatnich miesięcy jest WaterMark 30, który pobił popularnością nawet sławny zmiękczacz wody Denver Plus 30. Do sprzedaży niebawem wejdzie Ecoperla Vita, czyli zmiękczacz wody bazujący na markowych komponentach, który kosztować ma niewiele więcej niż WaterMark 30. Będzie się działo w tym segmencie.

Polecamy też dział blogowy znajdujący się pod adresem https://www.filtry-do-wody.info/blog/, w którym przynajmniej raz na tydzień pojawia się interesujący artykuł związany z tematyką uzdatniania wody.

16 thoughts on “O filtracji wody okiem eksperta

 1. Ja tylko dwa zdania odnośnie firmy klarsan z Łodzi. Zlecałem tam fizykochemiczną analizę wody. Została wykonana szybko i sprawnie. Wyniki otrzymałem błyskawicznie. Wiem już, że potrzebny mi będzie centralny zmiękczacz wody i wiem już nawet gdzie go kupię.

 2. Ja mam w toku budowę domu pod Warszawą i też wiem gdzie kupię zmiękczacz wody – w internecie, bo jest najtaniej. Zastanawiam się tylko jaki zmiękczacz wody kupić – Ecoperla Vita czy Erie IQsoft Eco 26. Co polecacie?

 3. Do tej pory niestety nie wiele wiem o zmiękczaczach wody, więc muszę coś w tym kierunku zmienić. Zacznę się chyba przeglądać to kompendium wiedzy.

 4. Ja jestem ciekaw natomiast, czy taka filtracja na pewno musi kosztować dużo? Jak oscylują wydatki w skali miesiąca?

 5. Nie wiem, czy na rynku istnieje najlepsze urządzenie, ale na pewno są takie, w które warto zainwestować więc nie kupujmy niczego pochopnie.

 6. Dobrze, że ceny tych urządzeń akurat nie są za wysokie, bo inaczej raczej nie zdecydowałbym się na jego kupno.

 7. Czym się różni kompaktowy zmiękczacz od zmiękczacza dwu częściowego? Jakie są podstawowe różnice?

 8. Też się chętnie dowiem, ale nie jakieś regułki z internetu tylko dobrze by było, żeby ktoś to wytłumaczył na chłopski rozum 😉

 9. Kompaktowy zmiękczacz wody to urządzenie jednoczęściowe, czyli wszystko mieści się w jednym klocku. Natomiast dwuczęściowy zmiękczacz wody składa się z butli ze złożem filtracyjnym i głowicą oraz pojemnika na sól tabletkowaną.

 10. Czyli koniec końców to który jest lepszy? A może oba? Tylko jeden zabiera więcej miejsca, a drugi mniej?

 11. Ten blog, który został polecony na samym końcu jest super – wszystko jasno i przejrzyście napisane, można się dużo dowiedzieć.

 12. Ciekawy artykuł. Zastanawiałem się właśnie jak to działa i jak to jest zbudowane. Dobrze trafiłem bo jest tu wszystko dobrze opisane.

 13. W tych czasach coraz ważniejsze według mnie jest filtrowanie wody, ponieważ są one coraz bardziej zanieczyszczone/

 14. Który według was będzie lepszy? Czy to w ogóle ma jakieś znaczenie, czy te zmiękczacze różnią się ceną tylko?

 15. Magda to, że kupisz w internecie to nie znaczy, że będzie dobry, bo możesz natknąć się na podróbę.

 16. Malan ceny nie są wysokie i dobrze, bo tak się składa, że coraz więcej osób jest stać na te urządzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.