Na rynku właśnie pojawiła się nowa seria zmiękczaczy wody! To produkty od d8obrze znanej i cenionej marki Ecoperla. W linię Ecoperla Vita wchodzą dwa zmiękczacze wody – Ecoperla Vita 12 i Ecoperla Vita 25. Czy warto wziąć je pod uwagę podczas poszukiwań swojego zmiękczacza wody? Czym się wyróżnia ta seria na tle innych?

Polska marka Ecoperla – wydajność, innowacyjność, estetyka

Polska marka Ecoperla prężnie działa na rynku uzdatniania wody. Już niejednokrotnie pisaliśmy na naszej stronie o oferowanych przez nią produktach. Wśród urządzeń znajdziemy szeroką gamę do zastosowania w gospodarstwach domowych. Wszystkie wyróżniają cztery cechy: wydajność, funkcjonalność, innowacyjność, estetyka. Wszystkie są produkowane na terenie Europy z wysokiej jakości komponentów współtworzonych z liderami na rynku. Ponadto wiele z urządzeń proponowanych przez markę jest objętych aż 10-letnim okresem gwarancji! Tak jest także w przypadku Ecoperla Vita!

O serii zmiękczaczy wody Ecoperla Vita

Ecoperla Vita to dwa zmiękczacze wody o bardzo modnej estetyce. Do wyboru są rozmiary – Ecoperla Vita 12 oraz Ecoperla Vita 25. Wybór modelu jest zależny od zapotrzebowania na miękka wodę w gospodarstwie domowym. Pierwszy z wymienionych jest przystosowany do małych rodzin. Rekomenduje się go także do bloków. Obecnie coraz więcej mieszkań jest budowanych w taki sposób, że można podłączyć zmiękczacz wody i zmniejszyć kłopoty związane z osadami i twardością wody. Ecoperla Vita 25 jest z kolei polecany większym rodzinom. To rozmiar, który bardzo często sprawdza się w polskich gospodarstwach domowych. Mimo dość sporej ilości złoża, zajmuje stosunkowo niewiele miejsca.

Jak wyglądają? Czy są funkcjonalne?

Projektanci Ecoperla Vita zdecydowali się na zastosowanie klasycznej czerni. To dobry i obecnie bardzo modny wybór, który wpasuje się w wystrój każdego pomieszczenia. Zmiękczacze wody są bardzo funkcjonalne. Duży otwór na dosypywanie soli ułatwia cały proces, maksymalny wskaźnik poziomu soli pokazuje, ile dokładnie należy jej uzupełnić. Osłonka na panel sterujący nie pozwala, aby doszło do zanieczyszczenia zewnętrznego. Cały kabinet jest wykonany solidnie. Nie łatwo narazić go na pęknięcia lub uszkodzenia mechaniczne.

Tym, na co dodatkowo warto zwrócić uwagę jest sam rozmiar obu zmiękczaczy wody Ecoperla Vita. Są naprawdę wąskie. Nie zajmują wiele miejsca. Model Ecoperla Vita 12 po zdjęciu górnej pokrywy ma jedynie około 60 cm wysokości – to niewiele. Można go umieścić pod blatem, w szafie, zabudowie gospodarczej.

Najważniejsze zalety zmiękczaczy wody Ecoperla Vita

Ecoperla Vita posiada wiele ciekawych rozwiązań od znanych i cenionych producentów. Urządzenia działają dzięki głowicy sterującej od Clack. Złoże filtracyjne stanowi monosferyczna żywica jonowymienna, cechująca się dużą trwałością i dająca bardzo dobre efekty w zmiękczaniu wody. Nad procesem pracy i regeneracji czuwa Ecoperla Perfect System. To autorski system marki Ecoperla, dzięki któremu na regenerację zużywane są minimalne konieczne ilości wody oraz soli.

U kogo się sprawdzą?

Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Vita są dedykowane osobom, które chcą kupić produkt powstały w oparciu o dobrej jakości komponenty, za rozsądne pieniądze. Oba zmiękczacze wody mają cenę adekwatną do swojej jakości. Te urządzenia zapewniają taką samą wydajność i bezawaryjność przez naprawdę długie lata.

Ze względu na swoje wymiary, seria Ecoperla Vita idealnie sprawdza się w przypadku braku miejsca lub naprawdę niewielkiej ilości miejsca na montaż urządzenia do uzdatniania wody. To dobre rozwiązanie, jeśli wymiary innych modeli nie do końca są w stanie wpasować się w przestrzeń.

Miękka woda w domu to wygoda

Ecoperla Vita to zmiękczacze wody, które nie zawiodą oczekiwań. Mają wszystko, co jest potrzebne do wydajnego, bezawaryjnego i bezkompromisowego zmiękczania wody. Ponadto są urządzeniami bardzo funkcjonalnymi, które zapewnią ogromny komfort w całym domu pod wieloma względami związanymi z użytkowaniem wody.