Twarda woda może stanowić prawdziwe utrapienie w domu. Wykorzystywanie jej to ciągłe straty, nie tylko pod względem finansowym. Aby nie mieć tego problemu, coraz więcej osób decyduje się na założenie zmiękczacza wody. Dziś propozycja dla tych, którzy szukają wysokiej klasy komponentów, wydajności oraz funkcjonalności w dobrej cenie!

Zmiękczacz wody zapewni korzyści w domu

Zmiękczacz wody to najlepszy sposób na to, aby zapewnić miękką wodę, która nie pozostawi po sobie żadnych osadów w całym domu. Dzięki niej sprzątanie będzie łatwe, nie dojdzie do awarii AGD, kotła grzewczego. Rury pozostaną na długie lata w dobrym stanie. Prane tkaniny będą miękkie i przyjemne w dotyku, a na sam proces nie będzie trzeba poświęcać dużej ilości detergentów.

Ecoperla Softcab – nowa seria zmiękczaczy wody

Wśród propozycji na zmiękczanie wody w domu właśnie pojawiła się nowa – seria kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab. W tej linii znajdziemy trzy zmiękczacze wody do wyboru. Ecoperla Softcab 12 to dobra propozycja do domów o niewielkim zapotrzebowaniu na wodę oraz do mieszkań. Ecoperla Softcab 25 i Ecoperla Softcab 35 to z kolei modele, które doskonale sprawdzą się w dużych gospodarstwach domowych. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na ostatni z przytoczonych. Mało który producent ma w swojej ofercie kompaktowe zmiękczacze wody z tak dużą ilością złoża. Urządzenie nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwe do utrzymania w czystości, a przy tym naprawdę wydajne, nawet przy bardzo wysokim stopniu twardości.

Czym wyróżniają się zmiękczacze wody Ecoperla Softcab?

Przede wszystkim jest to wyprofilowanie obudowy specjalnie pod dedykowaną pod ten model głowicę sterującą. Seria zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab powstała przy współpracy ze znanym, amerykańskim producentem Clack. Użytkownik może liczyć więc na solidność, dobór najwyższej jakości tworzyw w produkcji oraz niskie prawdopodobieństwo wystąpienia awarii. Głowice sterujące Clack są bardzo proste w serwisie.

Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab pracują na monosferycznej żywicy jonowymiennej. To bardzo trwałe złoże, charakteryzujące się dużą wydajnością i żywotnością. Zastosowany rodzaj regeneracji to UpFlow, który w połączeniu z Ecoperla Perfect System zapewnia niskie koszty eksploatacji, niewielkie zużycie wody i soli na regenerację.

Dobre komponenty są wewnątrz, jednak wysoką jakość widać i na zewnątrz. Obudowa jest bardzo wąska. Projektanci pomyśleli o tym, aby można było ją zamontować niemal w każdej wnęce. Do tego jest bardzo funkcjonalnie skonstruowana. Przesuwna pokrywa prowadzi do panelu sterującego oraz zbiornika na dosypywanie soli. Głowicę sterującą dodatkowo ochrania osłonka, dzięki której nie przedostaną się do niej zanieczyszczenia z zewnątrz. Nie dojdzie też do uszkodzeń mechanicznych. Ekran na panelu jest podświetlany, a menu dostępne w języku polskim.

Kiedy warto wybrać zmiękczacze wody z serii Ecoperla Softcab?

Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Softcab to bardzo dobry wybór, jeśli poszukujecie solidnego zmiękczacza wody, który po prostu będzie dobrze spełniał swoją funkcję. Ze względu na zastosowanie wysokiej jakości komponentów, nie ma powodu, aby obawiać się o awarie czy spadki wydajności. Ponadto warto zaznaczyć, że polska marka Ecoperla daje aż 10 lat gwarancji na całe urządzenie! Użytkownik zyskuje możliwość skorzystania z pomocy działu technicznego, części zamiennych, akcesoriów. To ogromna wygoda i bezpieczeństwo. Do tego seria Ecoperla Softcab jest dostępna w bardzo rozsądnej cenie.

Wybieraj to, co najlepsze!

Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Softcab bardzo dobrze się prezentują, a ich wnętrze tworzą komponenty od najlepszych ze świata uzdatniania wody. Takie urządzenie jest inwestycją, która z całą pewnością się zwróci i posłuży przez długie lata.