Szukasz zmiękczacza wody dla swojej rodziny? Na rynku właśnie pojawiła się nowa wersja bestsellera polskiej marki Ecoperla. Sprawdź, jakie możliwości niesie ze sobą montaż Ecoperla Toro 24 i przekonaj się, czy takie rozwiązanie jest dla Ciebie.

Dla wymagających

Z myślą o rosnących wymaganiach współczesnych konsumentów, Ecoperla nieustannie dba o to, aby oferowane rozwiązania były maksymalnie efektywne i funkcjonalne. Seria Ecoperla Toro obejmuje aktualnie dwa urządzenia, które różnią się między sobą pojemnością złoża jonowymiennego. Na rynku właśnie pojawiła się ulepszona wersja mniejszego modelu – Ecoperla Toro 24.

Co wyróżnia Ecoperla Toro 24 na rynku?

Udoskonalony model głowicy, zastosowany w najnowszej wersji Ecoperla Toro 24, pozwolił producentowi wyeliminować wszelkie problemy, które mogły potencjalnie wystąpić w poprzednim modelu. Co więcej, innowacyjna budowa głowicy umożliwiła zastosowanie wyższej butli epoksydowej. W konsekwencji mieści się w niej więcej monosferycznej żywicy epoksydowej (24 litry). W praktyce oznacza to większą wydajność zmiękczania wody.

Mniej przycisków i bardziej czytelny wyświetlacz

W nowym Ecoperla Toro 24 wyświetlacz posiada uproszczoną budowę, więc programowanie i obsługa urządzenia stały się wręcz intuicyjne. Funkcja podświetlenia panelu sterującego pozwala korzystać ze zmiękczacza wody również w ciemnych lub niedoświetlonych pomieszczeniach.

Więcej informacji na temat całej serii Ecoperla Toro znajdziesz w zamieszczonej poniżej recenzji.