Oczyszczasz wodę przy pomocy filtra samoczyszczącego Atlas Filtri Hydra, ale nie chcesz już dłużej obsługiwać ręcznie procesu płukania? Włoski producent właśnie wypuścił na rynek nowy automatyczny zawór do płukania wkładów. Poznaj K-Matic!

Co to jest automat do płukania wkładów?

Automaty do płukania wkładów dedykowane serii Hydra to urządzenia wyposażone w wiele przydatnych funkcji, takich jak możliwość programowania odstępów pomiędzy regeneracjami i czasu płukania wstecznego. Udogodnieniem jest także funkcja natychmiastowego przepłukania wkładu. Możesz dobrać proces regeneracji zarówno do parametrów swojej wody, jak i własnych preferencji.

W grupie automatów dedykowanych dla filtrów Atlas Filtri z serii Hydra pojawił się właśnie automatyczny zawór spustowy K-Matic. To aktualnie pierwszy na rynku automat na baterie dla tej serii, niesamowicie prosty w montażu oraz intuicyjny w programowaniu.

Masz K-Matic dedykowany filtrom Hydra, masz płukanie z głowy

Decydując się na instalację wysokiej jakości zaworu spustowego K-Matic zapomnisz o manualnym płukaniu filtra samoczyszczącego Atlas Filtri Hydra. Automat do płukania wkładów z timerem K-Matic został dodatkowo wyposażony przez producenta w funkcję płukania natychmiastowego oraz zabezpieczenie przed niskim poziomem naładowania baterii.

Mechaniczna filtracja wody wodociągowej i studziennej będzie bardziej skuteczna, kiedy zamontujesz filtry samoczyszczące Atlas Filtri Hydra. A jeśli do płukania wkładów sięgniesz po automatyczny zawór spustowy K-Matic dedykowany do tej konkretnej serii filtrów, wszystko będzie chodzić jak w zegarku. Przekonaj się o tym i wybierz K-Matic. Zaprogramuj odstępy między poszczególnymi płukaniami oraz czas trwania regeneracji (10 minut lub 20 minut). To proste z dużym wyświetlaczem.