Kupując filtry kuchenne często nie zdajemy sobie sprawy z niebezpieczeństw, które mogą lecz nie muszą spotkać nas podczas użytkowania. Jak ochronić szafki kuchenne i podłogi przed zalaniem w trakcie awarii?

Na doskonały pomysł wpadli projektanci polskiej marki Ecoperla. Stworzyli profesjonalny system antyzalaniowy przeznaczony do wszystkich standardowych filtrów kuchennych.

Jak to działa?

Ecoperla Security System działa automatycznie bez potrzeby zasilania za pomocą prądu. Jest bardzo łatwy w montażu i pasuje do większości standardowych filtrów kuchennych dostępnych na rynku. Kiedy system wykryje wyciek wody, jego główny element rozpręża się i blokuje dopływ wody do urządzenia.

system antyzalaniowy ecoperla security system

System antyzalaniowy Ecoperla Security System dostępny na https://www.krainawody.pl/681-system-antyzalaniowy-ecoperla-security.html

Kiedy może się przydać?

Ecoperla Security System jest doskonałą ochroną przed zalaniami. Te mogą wystąpić na skutek awarii, nieszczelności użytkowanego urządzenia bądź nieprawidłowego montażu.

Standardowe wyposażenie urządzeń Ecoperla

W trosce o bezpieczeństwo i komfort użytkowników projektanci polskiej marki Ecoperla zdecydowali się na wyposażenie systemu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa oraz systemu nanofiltracji Ecoperla Nano w Ecoperla Security System. Jest to standardowy element obecny w każdym zestawie.

Podsumowanie

Ten niepozorny dodatek pozwala na bezpieczną eksploatację filtrów kuchennych przez długie lata. Ciężko o lepsze rozwiązanie problemów z zalaniami pomieszczeń. Takiego systemu nie było wcześniej na polskim rynku uzdatniania wody.