ecoperla security system w filtrach kuchennych Ecoperla
Dom

Ecoperla Security System – bezpieczeństwo przede wszystkim

Kupując filtry kuchenne często nie zdajemy sobie sprawy z niebezpieczeństw, które mogą lecz nie muszą spotkać nas podczas użytkowania. Jak ochronić szafki kuchenne i podłogi przed zalaniem w trakcie awarii?

Na doskonały pomysł wpadli projektanci polskiej marki Ecoperla. Stworzyli profesjonalny system antyzalaniowy przeznaczony do wszystkich standardowych filtrów kuchennych.

Jak to działa?

Ecoperla Security System działa automatycznie bez potrzeby zasilania za pomocą prądu. Jest bardzo łatwy w montażu i pasuje do większości standardowych filtrów kuchennych dostępnych na rynku. Kiedy system wykryje wyciek wody, jego główny element rozpręża się i blokuje dopływ wody do urządzenia.

system antyzalaniowy ecoperla security system
System antyzalaniowy Ecoperla Security System dostępny na https://www.krainawody.pl/681-system-antyzalaniowy-ecoperla-security.html

Kiedy może się przydać?

Ecoperla Security System jest doskonałą ochroną przed zalaniami. Te mogą wystąpić na skutek awarii, nieszczelności użytkowanego urządzenia bądź nieprawidłowego montażu.

Standardowe wyposażenie urządzeń Ecoperla

W trosce o bezpieczeństwo i komfort użytkowników projektanci polskiej marki Ecoperla zdecydowali się na wyposażenie systemu odwróconej osmozy Ecoperla Rosa oraz systemu nanofiltracji Ecoperla Nano w Ecoperla Security System. Jest to standardowy element obecny w każdym zestawie.

Podsumowanie

Ten niepozorny dodatek pozwala na bezpieczną eksploatację filtrów kuchennych przez długie lata. Ciężko o lepsze rozwiązanie problemów z zalaniami pomieszczeń. Takiego systemu nie było wcześniej na polskim rynku uzdatniania wody.

6 thoughts on “Ecoperla Security System – bezpieczeństwo przede wszystkim

  1. Mam u siebie Ecoperla Rosa. Ten Ecoperla Security System jest naprawdę fajnym dodatkiem, który już mieliśmy szanse przetestować, bo mąż źle podłączył urządzenie. Działa i jest proste w montażu. Fajnie, że te systemy nanofiltracji i odwróconej osmozy zostały przemyślane w najdrobniejszym szczególe.

  2. A mnie interesuje ten system nanofiltracji. Mam jonizator i też słyszałem o zaleceniu zastosowania właśnie takiego systemu przed jonizatorem. Cena Ecoperla Nano wydaje się dość atrakcyjna.

  3. My kupiliśmy Security System do już wcześniej zainstalowanego filtra kuchennego. Montaż to dosłownie chwila, a teraz przynajmniej mamy zabezpieczenie przed wyciekami.

  4. Mi Ecoperla Security System uratowało życie. Mąż źle podłączył system odwróconej osmozy i zaczęło przeciekać. Gdyby nie ten niepozorny element, pewnie cała kuchnia by pływała… Jego największą zaletą jest to, że działa bez prądu.

  5. Czegoś takiego brakowało do mojego filtra wody! Małe, niedrogie i działa. Doskonały element, który powinien mieć u siebie każdy właściciel urządzenia filtrującego wodę w kuchni.

  6. Ten system antyzalaniowy Ecoperla Security System to świetna rzecz. My dostaliśmy go w zestawie z systemem odwróconej osmozy Ecoperla Rosa. Podłączenie to był moment, a teraz przynajmniej jest pewność, że nic się nie stanie. Poleciłam też mojej sąsiadce. Oni maja jakiś inny filtr, ale w sklepie powiedzieli, że Ecoperla Security System pasuje do wszystkich kuchennych urządzeń filtracyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.