Czy zastanawiałeś się kiedyś nad kosztami eksploatacji urządzeń uzdatniania wody? Ile tak naprawdę kosztuje zwalczanie problemów związanych z zanieczyszczeniami w wodzie? Projektanci produktów polskiej marki Ecoperla zadbali o to, by były jak najniższe. W jaki sposób? Przekonaj się!

Oszczędna eksploatacja nie zawsze jest bezpośrednio powiązana z dobrą wydajnością urządzenia. Zazwyczaj jakość jednej z tych cech jest niwelowana na rzecz drugiej. Tak więc, możemy mieć oszczędne urządzenia, których awarii można się spodziewać po krótkim okresie eksploatacji lub produkty dobrej jakości, przez które poniesiemy spore koszty.

Projektanci urządzeń filtracyjnych polskiej marki Ecoperla znaleźli na to całkiem niezły sposób. Udało im się połączyć wysoką jakość komponentów z oszczędną eksploatacją. Opracowanie rozwiązania zajęło dość dużo czasu, jednak było warto!

Jak to możliwe?

Korzyści, których często nie są w stanie zapewnić standardowe rozwiązania filtracyjne są możliwe, dzięki Ecoperla Smart System.

Ecoperla Smart System został wykorzystany w serii Ecoperla Tower składającej się z urządzeń filtracyjnych przeznaczonych do gospodarstw domowych usuwających z wody zanieczyszczenia różnego typu.

Wśród produktów Ecoperla Tower można wymienić:

  • urządzenie odżelaziające wodę Ecoperla Ironitower
  • urządzenie do usuwania azotanów z wody Nitratower
  • Wielofunkcyjną stację uzdatniania wody Multitower
  • Urządzenie do usuwania żelaza i manganu z wody Ecoperla Sanitower
  • Dwuczęściowy zmiękczacz wody Ecoperla Softower

Jak właściwie działa Ecoperla Smart System?

Ecoperla Smart System jest systemem odpowiednio dobranych ustawień głowicy sterującej danego urządzenia z serii Ecoperla Tower. Są to parametry dobierane do indywidualnych wyników analizy wody klienta. Każdy może liczyć na dobór częstotliwości, czasu regeneracji oraz innych danych dopasowanych do zanieczyszczeń znajdujących się w wodzie.

Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na optymalną filtrację cieczy przez bardzo długi okres, ale też wydłużenie żywotności złoża, a przede wszystkim oszczędną eksploatację. Ecoperla Smart System zabezpiecza urządzenia przed możliwością wystąpienia awarii lub przedwczesnego zużycia.

Niższe koszty użytkowania wynikają z mniejszego poboru wody i w niektórych przypadkach soli tabletkowanej na regenerację, a także możliwości rzadszej wymiany złoża.

Nowoczesność na wyciągnięcie ręki

Ecoperla Smart System to niepodważalny dowód na to, że filtracja wody może być wydajna i tania. Uzdatnianie wody w dzisiejszych czasach zwyczajnie się opłaca, a do tego niesie niewymierne korzyści dla zdrowia i otoczenia. To powody, dla których stanowi mądre rozwiązanie problemu zanieczyszczonej wody.