W styczniu 2017 roku miała miejsce premiera urządzeń do filtracji wody w gospodarstwach domowych polskiej marki Ecoperla. Niemal natychmiast zyskała ogromną popularność. Z czego wynika ten sukces?

Dlaczego powstała polska marka Ecoperla?

Ecoperla jest odpowiedzią na potrzeby użytkowników i instalatorów filtrów do wody. Doskonale zapełniają lukę na rynku uzdatniania wody. Urządzenia są łatwe w montażu, funkcjonalne, ekonomiczne i wydajne.

Wszystkie produkty są wykonywane w fabrykach na terenie Europy. Ecoperla jest współtworzona z najlepszymi z branży filtracji wody: Clack, Lanxess oraz Erie Water Treatment.

Oferta Ecoperla

W ofercie Ecoperla znajdują się: filtry na cały dom, filtry kuchenne, wkłady filtracyjne oraz akcesoria.

Do najpopularniejszych filtrów kuchennych należą system odwróconej wody Ecoperla Rosa, który oprócz wody oczyszczonej zapewnia wodę prozdrowotną idealną do bezpośredniego spożycia. Drugim urządzeniem jest system nanofiltracji Ecoperla Nano dedykowany właścicielom jonizatorów wody.

Filtry na cały dom to urządzenia kompaktowe oraz stacje o dużych wydajnościach z serii Ecoperla Tower. Pierwsza grupa to kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Toro oraz Ecoperla Slimline, a także kompaktowe stacje wielofunkcyjne Ecoperla Multicab.

Seria Ecoperla Tower to profesjonalne urządzenia filtracyjne o dużych wydajnościach. Wśród nich można wymienić:

  • Ecoperla Ironitower do usuwania żelaza z wody
  • Ecoperla Sanitower do usuwania manganu i żelaza z wody
  • Ecoperla Nitratower do usuwania azotanów z wody
  • Ecoperla Multitower do kompleksowego uzdatniania wody
  • Ecoperla Softower do zmiękczania wody
  • Ecoperla Carbotower do poprawy smaku, zapachu i barwy wody
  • Ecoperla Sedimentower do usuwania zanieczyszczeń mechanicznych z wody

urządzenia do filtracji wody Ecoperla

Piękno

Obudowy produktów są dopracowane w każdym calu. Projektanci chcieli, aby te urządzenia filtracyjne były nowoczesne, estetyczne, nie szpeciły przestrzeni, a budziły zainteresowanie i pozytywne skojarzenia. Produktem dopieszczonym pod względem design obudowy jest zwłaszcza kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro.

Wydajność i funkcjonalność

Produkty marki Ecoperla cechuje ogromna funkcjonalność. Użytkowanie miało być przede wszystkim wygodne i faktycznie udało się stworzyć takie rozwiązania. Butle filtracyjne zostały wypełnione najlepszymi i najbardziej trwałymi mieszankami złóż. Niektóre powstały przy współpracy z niemieckim producentem Lanxsess.

Innowacyjność

Oprócz urządzeń filtracyjnych powstały także specjalne systemy, które mają usprawnić pracę, sprawić, aby była bezawaryjna oraz ekonomiczna. Projektanci pokusili się o stworzenie trzech systemów.

Ecoperla Perfect System jest przeznaczony do kompaktowych stacji wielofunkcyjnych oraz kompaktowych zmiękczaczy wody. Są to ustawienia głowicy sterującej. Doświadczenie projektantów pozwoliło na ocenę optymalnych parametrów przyjaznych dla produktu oraz najtańszych pod względem eksploatacji.

Ecoperla Smart System to ustawienia głowicy sterującej dobrane do wyników analizy wody konkretnych użytkowników. Jest obecny w serii Ecoperla Tower.

Ecoperla Security System powstał z myślą o filtrach kuchennych. Ochrania powierzchnie kuchenne przed zalaniem w trakcie awarii.

Coraz więcej osób ma w domu te urządzenia!

Ecoperla zapewnia pomoc oraz wsparcie techniczne na każdym etapie eksploatacji. Konsultanci służą poradami technicznymi, a na stronie można znaleźć niezbędne materiały. Co więcej, polska marka Ecoperla oferuje aż 10-letnią gwarancję na wybrane urządzenia.

Urządzenia filtracyjne Ecoperla cieszą się coraz większą popularnością. Nowych klientów przyciąga dobra jakość komponentów, trwałość oraz wydajne i żywotne złoże.