Klarsan to znana w Polsce firma wyspecjalizowana w inżynierii uzdatniania wody. Na rodzimym rynku działa już od ponad 10 lat. W tym czasie pomogła wielu przedsiębiorstwom oraz klientom indywidualnym w doprowadzeniu wody użytkowej do odpowiednich parametrów. W tym roku przygotowała coś specjalnego.

Nowe logo – doskonałe odzwierciedlenie misji

Nowe logo firmy Klarsan to doskonałe odzwierciedlenie dotychczasowych działań podejmowanych przez całą kadrę pracowniczą. Najważniejszym zadaniem firmy Klarsan jest dostarczanie wody o odpowiednich parametrach wszędzie tam, gdzie jest potrzebna.

Obecny sygnet nie tylko przedstawia pierwszą literę nazwy firmy, ale dzięki kolorom odzwierciedlone zostały wszystkie etapy, które przechodzi woda podczas uzdatniania. Barwa czerwona symbolizuje wodę z zanieczyszczeniami, natomiast barwa niebieska to odzwierciedlenie idealnie oczyszczonej, krystalicznej wody.

Nowe logo widnieje na wszystkich materiałach związanych z działalnością. Można je znaleźć między innymi w nowym katalogu produktowym, a także na odświeżonej stronie internetowej.

Klarsan - cztery kroki do uzdatnionej wody

Czym zajmuje się Klarsan?

Klarsan to nie tylko, jakby mogło się wielu wydawać, dystrybucja urządzeń do uzdatniania wody. Firma dysponuje własnym laboratorium z profesjonalną, nowoczesną aparaturą pomiarową służącą przeprowadzaniu precyzyjnych badań wody pod względem fizykochemicznym.

Ekipa profesjonalnych inżynierów zajmuje się doborem urządzeń, przeprowadza wywiady z inwestorami oraz wizje lokalne. Na tej podstawie powstają pomysły na najbardziej optymalne rozwiązania problemów z wodą.

W kadrze są także dobrze przeszkolone ekipy montażowe oraz serwisowe służące w razie potrzeby.

Klarsan proponuje kompleksowe usługi z zakresu uzdatniania wody nie tylko klientom indywidualnym, ale również przedsiębiorstwom oraz sektorowi HoReCa.

Tutaj warto również wspomnieć o tym, że Klarsan jest właścicielem polskiej marki Ecoperla. To prężnie rozwijająca się gałąź działalności. Ecoperla zaskarbia sobie coraz szersze grono fanów. Jej asortyment obejmuje szeroki zakres urządzeń służących filtracji wody w gospodarstwach domowych.

W  ofercie znajdziemy filtry kuchenne (odwrócona osmoza, nanofiltracja), wkłady (wkład rewitalizujący), kompaktowe urządzenia na cały dom (zmiękczacze wody, stacje wielofunkcyjne) oraz produkty o dużych wydajnościach na cały dom (odżelaziacze, odmanganiacze, stacje wielofunkcyjne, kolumny węglowe, kolumny filtracyjne, urządzenia do usuwania azotanów). Wszystkie produkowane są na terenie Europy.

Jak działa Klarsan?

Ścieżka  dotycząca działań jest w dużym stopniu uzależniona od rodzaju inwestycji. Można jednak wyróżnić 4 główne kroki, które są filarami i występują w większości przypadków, niezależnie od tego, czy mowa o klientach indywidualnych, czy komercyjnych.

Pierwszym bardzo ważnym filarem jest analiza wody oraz testy obciążeniowe. Pozwalają one na wykrycie dokładnego problemu oraz przetestowanie próbki na złożach. Dzięki temu możliwy jest dobór optymalnie działającej stacji.

Dobór urządzeń to właśnie drugi filar działalności. Czasem niezbędne jest także przeprowadzenie wizji lokalnej. Na tym etapie stacje są projektowane. Zbierana jest również cała dokumentacja.

Kolejnym krokiem jest montaż. Kiedy już wszystkie szczegóły zostaną omówione, a projekt w pełni zaakceptowany, można zabierać się za instalację.

Ostatnim krokiem jest serwis. Firma Klarsan wykonuje serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne. Może również zająć się konserwacją oraz obsługą stacji.

Poznaj bliżej firmę Klarsan! Wejdź na https://www.klarsan.pl/

Znajdź swój sposób na uzdatnianie wody

Firma Klarsan stara się nadążać za nowoczesnymi rozwiązaniami oraz potrzebami klientów. Doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą. Wejdź na stronę i dowiedz się więcej.