Seria zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Te urządzenia uznawane są za jedne z najbardziej ekonomicznych i właśnie z tego powodu są tak chętnie wybierane przez Polaków. Co powinieneś wiedzieć przed kupnem? Prezentujemy najciekawsze fakty i przydatne informacje dotyczące tej serii.

Gdzie zamontować zmiękczacz wody Ecoperla Slimline?

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline jest bardzo łatwy do instalacji, a sam proces przyszły użytkownik jest w stanie przeprowadzić samodzielnie. Centralny zmiękczacz wody powinien zostać podłączony na wejściu zimnej wody do budynku.

Przed każdym urządzeniem tego typu musi zostać zamontowany filtr mechaniczny, który wstępnie oczyści wodę z dużych cząstek mechanicznych. Dzięki temu zmiękczacz wody będzie odpowiednio chroniony oraz będzie mógł działać dłużej i przez cały czas tak samo wydajnie.

Poniżej przedstawiamy schemat montażu zmiękczacza wody Ecoperla Slimline 24.

schemat montażu zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS

Czy wiedziałeś, że…?

Zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla Slimline posiada funkcję suchego zbiornika solanki? Woda pobierana jest przed rozpoczęciem procesu regeneracji. Dzięki temu nie ma problemu mostów solnych.

Odpowiednie zaprogramowanie urządzenia jest banalnie proste dzięki menu w języku polskim. Dodatkowo, cała seria została wyposażona w moduł WiFi, który pozwala na kontrolę pracy urządzenia ze swojego smartfona!

Seria Ecoperla Slimline została w całości wyprodukowana na terenie Europy.

Seria posiada świetne warunki gwarancyjne – 3 lata na elektronikę, 5 lat na głowicę sterującą, 10 lat na obudowę oraz butlę epoksydową.

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline posiadają Ecoperla Perfect System, czyli system specjalnych ustawień, dzięki którym urządzenie będzie działało bezawaryjnie i ekonomicznie przez długie lata. Ponadto, wybór między 3 wielkościami zmiękczacza wody pozwala na idealny dobór urządzenia do konkretnych potrzeb, a co za tym idzie – niższe koszty eksploatacji!

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 14

Dobry wybór i inwestycja na długie lata

Ecoperla Slimline to urządzenie, którego cena jest w pełni adekwatna do jakości. Komponenty, jak chociażby głowica sterująca, są precyzyjnie wykonane i odznaczające się ogromną trwałością. To inwestycja, która z pewnością szybko się zwróci i doskonale poradzi sobie z problemem wysokiego stopnia twardości wody.