Na polskim rynku uzdatniania wody pojawiła się nowa polska marka produktów filtracyjnych – Ecoperla. Wśród jej produktów można znaleźć profesjonalne systemy zmiękczania wody. Linia Ecoperla Slimline to zmiękczacze wody przeznaczone do gospodarstw domowych dostępne w 3 rozmiarach. Czy podbiją serca użytkowników? Przekonaj się, dlaczego warto się na nie zdecydować.

Miękka woda w pięciu wariantach

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24

Ecoperla Slimline to kompaktowe zmiękczacze wody, które doskonale sprawdzą się w małych i dużych gospodarstwach domowych. Obecnie jest dostępna w trzech rozmiarach: 14, 17 oraz 24 litry złoża. Linia została stworzona przy ścisłej współpracy z gigantem w branży uzdatniania wody Pentair. Wszystkie zmiękczacze wody marki Ecoperla są produkowane na terenie Europy.

Na co warto zwrócić uwagę?

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów. Istotną częścią tych urządzeń filtracyjnych jest kabinet wykonany z tworzywa sztucznego. Jego właściwości pozwalają na filtrację nawet ciepłej wody. Kształt oraz odpowiednio dobrane wymiary sprawiają, ze bez trudu zmieści się nawet w niewielkich przestrzeniach. Dosypywanie soli na regenerację jest bardzo łatwe, dzięki umieszczeniu klapy prowadzącej do zbiornika w przednim rogu urządzenia.

Linia tych nowoczesnych zmiękczaczy wody została wyposażona w bezawaryjną głowicę sterującą, ale to nie jest jedyne udogodnienie. Z myślą o usprawnieniu i bezpieczeństwie użytkowania w Ecoperla Slimline zastosowano alarm dosypywania soli oraz system suchego zbiornika. Ponadto, wszystkie modele zostały wyposażone w moduł WiFi, który umożliwia monitorowanie pracy zmiękczacza wody z każdego miejsca na świecie!

Najlepsze złoże – najlepsze efekty filtracji

Panel zmiękczacza wody Ecoperla Slimline

Panel zmiękczacza wody Ecoperla Slimline

Seria zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline została wyposażona w wydajną monosferyczną żywicę jonowymienną. Odpowiednio duża powierzchnia filtracyjna zapewnia optymalny kontakt wody ze złożem oraz najlepsze efekty oczyszczania. Złoże filtracyjne charakteryzuje się długim okresem żywotności. Jest regenerowane za pomocą przepływu przeciwprądowego z udziałem roztworu solanki. To rozwiązanie uznawane jest za najbardziej korzystne pod względem eksploatacji. Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24 to jeszcze większa wydajność. Ten model może okazać się godnym konkurentem dla najchętniej wybieranych obecnie zmiękczaczy wody o takiej pojemności.

Perfekcyjna eksploatacja

Zbiornik solanki zmiękczacza wody Ecoperla Slimline

Zbiornik solanki zmiękczacza wody Ecoperla Slimline

W zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline zastosowano Ecoperla Perfect System. Jest to system ustawień głowicy sterującej stworzony przez doświadczonych projektantów marki. Pozwalają na odpowiednią pracę urządzenia, zapewniają jego bezawaryjność przez długie lata, a także na poczynienie oszczędności w trakcie eksploatacji.

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline należą do jednych z najbardziej oszczędnych w eksploatacji dostępnych na rynku. Oprócz zastosowania Ecoperla Perfect System większe oszczędności są możliwe dzięki zastosowaniu przepływu przeciwprądowego oraz skróceniu procesu regeneracji. Jeżeli użytkownik wybierze model Ecoperla Slimline 24 oszczędności będą jeszcze większe – jest to możliwe dzięki rzadkiej regeneracji oraz dużej powierzchni filtracyjnej. Duża ilość złoża wiąże się z jego mniejszym stopniem zużycia podczas filtracji.

Cechą, dzięki której ta seria zmiękczaczy wody staje się jeszcze bardziej atrakcyjna jest długi okres gwarancji. 10 lat na kabinet, 5 lat na złoże filtracyjne i 3 lata na elektronikę to dość korzystne warunki w porównaniu do innych ofert obecnych na rynku.

Ecoperla Slimline 24 z pewnością wyróżnia się na tle innych dostępnych zmiękczaczy wody. Jego cechy oraz budowa sprawiają, że staje się godnym konkurentem. Co najważniejsze, jest bezawaryjny i optymalnie filtruje wodę przy niskich kosztach użytkowania. Te zmiękczacze wody to atrakcyjne rozwiązanie problemu twardej wody.