stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multicab
Dom

Ecoperla Multicab – kompleksowe rozwiązanie problemów z wodą

Jeśli korzystasz z wody pochodzącej ze studni musisz wiedzieć, że mogą znajdować się w niej różne substancje. W niektórych przypadkach dopuszczalne stężenia mogą być przekroczone. Jak poradzić sobie z filtracją wielu substancji jednocześnie?

Najpopularniejszymi problemami, z jakimi muszą zmagać się osoby korzystające z wody pochodzącej ze studni to: wysoki stopień twardości, żelazo, mangan, amoniaki, związki organiczne. Wszystkie te substancje mogą zostać usunięte z wody za jednym razem! Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wielofunkcyjnej stacji filtracyjnej Ecoperla Multicab. Dlaczego warto wybrać to rozwiązanie?

Wymiary i obudowa

To nowość na polskim rynku! Do tej pory przy wielofunkcyjnych stacjach filtracyjnych takie rozwiązania były raczej rzadko wykorzystywane. Zdecydowano się na umieszczenie wszystkich elementów w kompaktowej obudowie wykonanej z trwałych materiałów. Wymiary Ecoperla Multicab są dopasowane w taki sposób, by zmieściły się w każdej przestrzeni.

Złoże filtracyjne

Złoże filtracyjne zastosowane w Ecoperla Multicab to mieszanka filtracyjna najwyższej jakości. Mieszanka jest sygnowana marką Ecoperla. Najlepsze na rynku składniki złoża zostały dobrane w optymalnych proporcjach. Przeprowadzone badania wykazały, że mieszanka filtracyjna Ecoperla jest bardziej wydajna od najpopularniejszych złóż wielofunkcyjnych dostępnych na rynku.

W kompaktowej stacji wielofunkcyjnej Ecoperla Multicab znajduje się 30 litrów złoża.

Głowica sterująca

Głowica sterująca zastosowana w Ecoperla Multicab pochodzi od znanego i cenionego w branż uzdatniania wody producenta – firmy Clack. Posiada podświetlany wyświetlacz, Ogromną zaletą jest wyświetlanie historii pracy zaworu, dni pozostałych do regeneracji oraz alarm zabezpieczający przed uszkodzeniami mechanicznymi w trakcie pracy.

Funkcjonalność

Ecoperla Multicab jest niezwykle funkcjonalny. Kabinet ma odpowiednie wymiary i został zaprojektowany w taki sposób, by dosypywanie soli do zbiornika było szybkie i łatwe. Panel sterujący znajduje się pod przezroczystą osłonką, by nie doszło do żadnych uszkodzeń.

Ecoperla Perfect System

Ecoperla Multicab posiada innowacyjny Ecoperla Perfect System. Jest to system specjalnie dopasowanych ustawień pracy całego urządzenia. Są dobrane w taki sposób, aby urządzenie działało prawidłowo przez długie lata, a koszty eksploatacji były jak najniższe.

Więcej o parametrach Ecoperla Multicab znajdziesz tutaj.

10 lat gwarancji

Eksperci polskiej marki Ecoperla dba o swoich Klientów, zapewniając im również wsparcie techniczne. Marka oferuje aż 10 lat gwarancji na całą stację wielofunkcyjną Ecoperla Multicab.

Najlepsze efekty filtracji

Ecoperla Multicab zapewnia najlepsze efekty filtracji i kompleksowe oczyszczanie wody pochodzącej ze studni. Niskie koszty eksploatacji i dobra jakość materiałów to dodatkowe zalety, które dają przewagę tej stacji wielofunkcyjnej w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku.

3 thoughts on “Ecoperla Multicab – kompleksowe rozwiązanie problemów z wodą

  1. Bardzo fajny produkt. Duża ilość złoża jest w sam raz na moje potrzeby. Głowica sterująca pochodzi od Clacka. Orientowałem się w tych kwestiach i wiem, że jest cenionym producentem, a jego produkty raczej nie ulegają usterkom. Cieszę się, że wyszło coś w kompaktowej obudowie, nie odstrasza tak jak butla z głowicą i zbiornikiem. Czekam na swój egzemplarz.

  2. Super! Zwłaszcza, że woda studzienna potrafi być naprawdę zanieczyszczona i mieć wiele przekroczonych norm. Ja miałem problemy z żelazem, manganem i twardością wody. Po instalacji kompaktowej stacji wielofunkcyjnej wyniki analizy wody wyszły bardzo dobre! Dobrze, że na rynku pojawiły się takie urządzenia.

  3. To dobry filtr wielofunkcyjny! Warto zwrócić na niego uwagę ze względu na głowicę sterującą i autorskie złoże Ecoperla. Bardzo dobry pomysł ze stworzeniem unikalnej mieszanki złóż filtracyjnych. Oprócz tego jest Ecoperla Perfect System. Myślę, że dużo osób może być zainteresowanych tą kompaktową stacją wielofunkcyjną Dobre wykonanie i świetne warunki gwarancyjne wróżą sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.