Ecoperla Rosa to nowoczesny system odwróconej osmozy polskiej marki, który nie tylko idealnie oczyszcza wodę do celów spożywczych, ale też nadaje jej właściwości wody alkalicznej. Co warto wiedzieć o tym urządzeniu filtracyjnym i dlaczego nie jest to zwykły system odwróconej osmozy?

Jak wygląda filtracja?

Ecoperla Rosa to najnowszy produkt polskiej marki Ecoperla w całości wyprodukowany na terenie Europy. Filtracja odbywa się na 6 etapach. Wśród nich najważniejszym jest membrana osmotyczna 100 GPD. Cechuje się ogromną wydajnością, a przy okazji zapewnia niewielki odrzut wody do kanalizacji.

Surowa woda przepływając przez system odwróconej osmozy jest oczyszczana w kolejnych etapach. Najpierw pozbawiana jest chloru, szkodliwych metali, następnie wirusów, bakterii oraz twardości wody. Potem następuje ostateczna poprawa smaku, zapachu oraz barwy wody. W ostatnim etapie wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir nadaje wodzie odpowiednie stężenie magnezu oraz pH nawet na poziomie 9,5.

Ecoperla Rosa system odwróconej osmozySystem odwróconej osmozy Ecoperla Rosa można znaleźć na stronie http://www.zestudni.pl/odwrocona-osmoza-ecoperla-rosa/

Rewitalizacja wody pitnej

Woda o wysokim pH nazywana jest także wodą alkaliczną. Jest uznawana za najlepiej przyswajalną przez ludzki organizm, a w dodatku usuwa z niego wolne rodniki odpowiedzialne za złe samopoczucie. W połączeniu  z wysokim stężeniem magnezu, który zapewnia dobre samopoczucie, relaks i dobry sen. Taka woda może być zbawienna dla ludzkiego zdrowia. Najważniejszymi zaletami jej regularnego spożywania jest: zwalczanie nadciśnienia, ochrona układu mięśniowego i kostnego, lepszy stan serca i zębów. Woda filtrowana przez Ecoperla Elixir spowalnia procesy starzenia się i ma wpływ na poprawę nastroju.

ecoperla elixir w systemie odwróconej osmozy Ecoperla Rosa

Nie tylko zdrowie

Oprócz tak licznych korzyści dla zdrowia, system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa wytwarza bardzo czystą wodę doskonałą do obróbki termicznej. Gotowanie na takiej wodzie zapewnia doskonały smak potraw, a kawy i herbaty mają idealny kolor i nie pozostawiają osadu.

Wkład rewitalizujący to doskonała alternatywa standardowych mineralizatorów wody. Jest w stanie wzbogacić wodę w nawet 10 razy większe stężenie magnezu w porównaniu do nich.

uchylny mechanizm z Ecoperla Rosa

Stylowe dodatki

W zestawie z Ecoperla Rosa można znaleźć stylową dwudrożną wylewkę, która zapewnia dostęp zarówno do wody po filtracji za pomocą systemu odwróconej osmozy, jak też do wody o właściwościach prozdrowotnych.

Ecoperla Rosa to doskonały pomysł dla wszystkich, którzy chcą czerpać z wody pitnej wszystko, co najlepsze, a w dodatku zadbać o swoje zdrowie.