Ecoperla Toro to nowoczesny kompaktowy zmiękczacz wody polskiej marki. W większości takich urządzeń jednym z największych problemów jest instalacja wymagająca zarówno precyzji, jak też specjalistycznej wiedzy, ale nie w tym przypadku!

Ecoperla Toro to kompaktowy zmiękczacz wody o pojemności 24 litry. Jest przeznaczony dla użytkowników, którzy zauważyli w swoich domach problem wysokiego stopnia twardości wody.

Obok doskonałej jakości złoża, designerskiej obudowy oraz Ecoperla Perfect System, który pozwala poczynić spore oszczędności podczas użytkowania, prosty montaż to jedna z największych zalet.

Ecoperla nie wymaga swojego montażu, a więc montaż można przeprowadzić samodzielnie. Działanie z pewnością ułatwi instrukcja obsługi w języku polskim. Wszystkie etapy zostały tam bardzo szczegółowo opisane. łatwy montaż Ecoperla Toro dzięki oddzielnej butli i kabinetowi

Szeroki wachlarz miejsc instalacji do wyboru

Myślałeś o instalacji zmiękczacza wody pod blatem, w szafce lub bardzo małej przestrzeni? Nie ma żadnych przeciwwskazań!

Rozdzielna obudowa

Ogromną zaletą kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Toro jest jego budowa. Butla ze złożem została oddzielona od kabinetu ze zbiornikiem na solankę. To rozwiązanie jest doskonałe dla instalatora. Dlaczego? Najpierw można podłączyć butlę pod instalację hydrauliczną, a następnie wystarczy domontować obudowę.

Montaż kompaktowego zmiękczacza wody jeszcze nigdy nie był tak prosty i nie zabierał tak niewiele czasu. Z instalacją powinien bez problemu poradzić sobie nawet nowicjusz.

10 lat gwaracji

Eksperci polskiej marki Ecoperla dbają o zadowolenie swoich Klientów oraz o to, by mogli otrzymać wsparcie techniczne przez cały okres eksploatacji urządzenia. Co więcej, Ecoperla oferuje aż 10 lat gwarancji na zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24. Jest to zatem zapewnienie Klientów o najwyższej jakości komponentów urządzeń tej marki.

obudowa ecoperla toro

Wszystkie niezbędne akcesoria w zestawie

W zestawie z Ecoperla Toro można znaleźć też wąż elastyczny do odprowadzania popłuczyn, którego często nie dołącza się do innych urządzeń tego typu.

Oprócz tego Ecoperla Toro posiada bypass, dzięki któremu będzie można łatwo załączyć zmiękczacz do instalacji, a przy okazji wyregulować ostateczny stopień twardości wody, który chcielibyśmy otrzymać po filtracji.

Zrób to sam!

Nie od dziś wiadomo, że największą satysfakcję przynoszą rozwiązania, które dobrze się poznało i miało się wkład w ich prawidłowe działanie. Ecoperla Toro to zmiękczacz wody, który powinien przynieść satysfakcję nie tylko podczas montażu, ale także w trakcie wieloletniej pracy i filtracji wody.

Artykuł napisany przy współpracy ze specjalistami z branży filtracji wody
Zmiękczacz wody Ecoperla Toro znajdziesz w sklepie internetowym Kraina Wody