Ecoperla Toro zmiękczacze wody
Dom

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro – najprostszy w montażu!

Ecoperla Toro to nowoczesny kompaktowy zmiękczacz wody polskiej marki. W większości takich urządzeń jednym z największych problemów jest instalacja wymagająca zarówno precyzji, jak też specjalistycznej wiedzy, ale nie w tym przypadku!

Ecoperla Toro to kompaktowy zmiękczacz wody o pojemności 20 litrów. Jest przeznaczony dla użytkowników, którzy zauważyli w swoich domach problem wysokiego stopnia twardości wody.

Obok doskonałej jakości złoża, designerskiej obudowy oraz Ecoperla Perfect System, który pozwala poczynić spore oszczędności podczas użytkowania, prosty montaż to jedna z największych zalet.

Ecoperla nie wymaga swojego montażu, a więc montaż można przeprowadzić samodzielnie. Działanie z pewnością ułatwi instrukcja obsługi w języku polskim. Wszystkie etapy zostały tam bardzo szczegółowo opisane. łatwy montaż Ecoperla Toro dzięki oddzielnej butli i kabinetowi

Szeroki wachlarz miejsc instalacji do wyboru

Myślałeś o instalacji zmiękczacza wody pod blatem, w szafce lub bardzo małej przestrzeni? Nie ma żadnych przeciwwskazań!

Rozdzielna obudowa

Ogromną zaletą kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Toro jest jego budowa. Butla ze złożem została oddzielona od kabinetu ze zbiornikiem na solankę. To rozwiązanie jest doskonałe dla instalatora. Dlaczego? Najpierw można podłączyć butlę pod instalację hydrauliczną, a następnie wystarczy domontować obudowę.

Montaż kompaktowego zmiękczacza wody jeszcze nigdy nie był tak prosty i nie zabierał tak niewiele czasu. Z instalacją powinien bez problemu poradzić sobie nawet nowicjusz.

10 lat gwaracji

Eksperci polskiej marki Ecoperla dbają o zadowolenie swoich Klientów oraz o to, by mogli otrzymać wsparcie techniczne przez cały okres eksploatacji urządzenia. Co więcej, Ecoperla oferuje aż 10 lat gwarancji na zmiękczacz wody Ecoperla Toro 20. Jest to zatem zapewnienie Klientów o najwyższej jakości komponentów urządzeń tej marki.

obudowa ecoperla toro

Wszystkie niezbędne akcesoria w zestawie

W zestawie z Ecoperla Toro można znaleźć też wąż elastyczny do odprowadzania popłuczyn, którego często nie dołącza się do innych urządzeń tego typu.

Oprócz tego Ecoperla Toro posiada bypass, dzięki któremu będzie można łatwo załączyć zmiękczacz do instalacji, a przy okazji wyregulować ostateczny stopień twardości wody, który chcielibyśmy otrzymać po filtracji.

Zrób to sam!

Nie od dziś wiadomo, że największą satysfakcję przynoszą rozwiązania, które dobrze się poznało i miało się wkład w ich prawidłowe działanie. Ecoperla Toro to zmiękczacz wody, który powinien przynieść satysfakcję nie tylko podczas montażu, ale także w trakcie wieloletniej pracy i filtracji wody.

Artykuł napisany przy współpracy ze specjalistami z branży filtracji wody
Zmiękczacz wody Ecoperla Toro znajdziesz w sklepie internetowym Kraina Wody

6 thoughts on “Zmiękczacz wody Ecoperla Toro – najprostszy w montażu!

  1. Montaż to wbrew pozorom bardzo ważna kwestia. Często zdarza się, że kupujesz produkt, a potem wydajesz drugie tyle na profesjonalną instalację, bo okazuje się, że nie ma szans na samodzielny montaż. Instrukcja jest nie do ogarnięcia i brakuje części. Dobrze, że ktoś pomyślał też o tym względzie. Pozdrawiam.

  2. Do nas ten zmiękczacz wody trafił wczoraj. Moje pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Przysłano go na półpalecie. Nie było szans na jakieś uszkodzenia, co obecnie bardzo często się zdarza wśród przesyłek kurierskich. W zestawie znalazłem bardzo fajną, porządną instrukcję obsługi. Montaż przeprowadziłem samodzielnie i nie sprawił mi kłopotu.

  3. Poszukiwałem zmiękczacza, który można podpiąć na przykład w kuchni. U mnie akurat jest taka sytuacja, ze jedynym możliwym miejscem podpięcia jest kuchnia. Na szczęście po dokładnym wymierzeniu wyszło, ze akurat idealnie zmieści się pod blatem.

  4. Zajmuję się instalacją zmiękczaczy wody już od jakiegoś czasu i powiem szczerze, że zmiękczacz wody Ecoperla Toro jest naprawdę łatwy w montażu. Ma świetnie skonstruowaną obudowę. Mały minus za brak języka polskiego, ale za to w zestawie jest świetna instrukcja obsługi, wszystko dobrze opisane. Dzięki temu i programowanie nie zajmuje dużo czasu. Polecam swoim klientom do małych i średnich gospodarstw domowych.

  5. Ja cenię zmiękczacz wody Ecoperla Toro przede wszystkim za funkcjonalność. Super prosty montaż, programowanie i dosypywanie soli. Z małżonką jesteśmy bardzo zadowoleni, bo nie trzeba co dwa miesiące wymieniać czajnika, problemy z pralką się skończyły, nie ma osadu w łazience. Żona to nawet mówiła, że nie ma zaczerwienień po kąpieli. Warto zainwestować w takie urządzenie.

  6. Od początku roku zabierałem się za szukanie jakiegoś porządnego zmiękczacza wody. Jeszcze jakiś czas temu królował zmiękczacz wody Denver Plus 30, potem droższy WaterMark 30. Niestety od jakiegoś czasu ludzie strasznie narzekają na te dwa zmiękczacze. U każdego inna awaria, ale generalnie psują się jeden za drugim. Stąd też zacząłem wertować Internet i szukać jakiegoś porządnego zmiękczacza wody, który się zmieści w mojej kotłowni. Poczytałem trochę forów dyskusyjnych i artykułów branżowych i w chwili obecnej najlepszym wyjściem dla mnie jest zmiękczacz wody Ecoperla Toro. Jest kompaktowy i jednocześnie wydajny, a w dodatku niedrogi. Kosztuje dokładnie tyle samo, ile kosztował zmiękczacz wody Denver Plus 30. Myślę, że Ecoperla Toro to dobra inwestycja, zamierzam go kupić za jakiś miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.