Seria zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Te urządzenia uznawane są za jedne z najbardziej ekonomicznych i właśnie z tego powodu są tak chętnie wybierane przez Polaków. Co powinieneś wiedzieć przed kupnem? Prezentujemy najciekawsze fakty i przydatne informacje dotyczące tej serii.

Jak działa zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS?

Poszczególne etapy pracy i regeneracji zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS zostały przedstawione na poniższej infografice.

działanie zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS

Warto pamiętać, że producenci w tej serii zdecydowali się na rezygnację z 1 cyklu regeneracji. Cały proces odnowy złoża przebiega prawidłowo, ale zużywane są mniejsze ilości wody i soli tabletkowanej.

Gdzie zamontować zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS?

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS jest bardzo łatwy do instalacji, a sam proces przyszły użytkownik jest w stanie przeprowadzić samodzielnie. Centralny zmiękczacz wody powinien zostać podłączony na wejściu zimnej wody do budynku.

Przed każdym urządzeniem tego typu musi zostać zamontowany filtr mechaniczny, który wstępnie oczyści wodę z dużych cząstek mechanicznych. Dzięki temu zmiękczacz wody będzie odpowiednio chroniony oraz będzie mógł działać dłużej i przez cały czas tak samo wydajnie.

Poniżej przedstawiamy schemat montażu zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS.

schemat montażu zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS

Czy wiedziałeś, że…?

Zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla Slimline CS posiada funkcję suchego zbiornika solanki? Woda pobierana jest przed rozpoczęciem procesu regeneracji. Dzięki temu nie ma problemu mostów solnych.

Odpowiednie zaprogramowanie urządzenia jest banalnie proste dzięki menu w języku polskim.

Seria Ecoperla Slimline CS została w całości wyprodukowana na terenie Europy.

Seria posiada świetne warunki gwarancyjne – 3 lata na elektronikę, 5 lat na głowicę sterującą, 10 lat na obudowę oraz butlę epoksydową.

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline CS posiadają Ecoperla Perfect System, czyli system specjalnych ustawień, dzięki którym urządzenie będzie działało bezawaryjnie i ekonomicznie przez długie lata.

Dobry wybór i inwestycja na długie lata

Ecoperla Slimline CS to urządzenie, którego cena jest w pełni adekwatna do jakości. Komponenty, jak chociażby głowica sterująca, są precyzyjnie wykonane i odznaczające się ogromną trwałością. To inwestycja, która z pewnością szybko się zwróci i doskonale poradzi sobie z problemem wysokiego stopnia twardości wody.