Szkolenia online w Strefie Kursów to nie tylko możliwość zdobycia nowych zasobów wiadomości dzięki oferowanym przez platformę licznym kursom, ale również sposobność do zaprezentowania się jako autor i dodatkowy sposób na wykorzystanie naszych umiejętności i wiedzy.

Jakiego rodzaju kursy oferuje Strefa Kursów?

Przede wszystkim, kursy oferowane przez platformę są szkoleniami w pełni realizowanymi za pośrednictwem internetu, nie wymagają jednak stałego dostępu do sieci – można je realizować online, można ściągnąć też na dysk i zdobywać wiedzę również wtedy, gdy jesteśmy od sieci odłączeni. Każde szkolenie to seria podzielonych tematycznie profesjonalnie nagranych filmów, na których minuta po minucie kursant zdobywa potrzebną mu wiedzę.

Platforma, oferując szkolenie, zapewnia klientowi możliwość nielimitowanego dostępu do kursu, również z urządzeń mobilnych, dodatkowe materiały w postaci plików wykorzystanych w kursie przez jego autora, darmowe aktualizacje oraz w zależności od konkretnego kursu – certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę.

W Strefie Kursów można zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie projektowania oraz kodowania stron www, nauczyć się tworzenia stron w oparciu o systemy CMS, opanować techniki tworzenia dynamicznych stron internetowych oraz programowania w popularnych językach.

Nie tylko programowanie i web-design

Klient może zdobyć tu również kompetencje w obszarach takich jak filmowanie, grafika, animacja, audio, tworzenie gier komputerowych, projektowanie 3D czy e-marketing. Dostępne są też liczne kursy z wykorzystaniem technik CAD, bardzo przydatne dla architektów i inżynierów różnych branż a także wiele szkoleń z obszaru narzędzi biurowych czy o charakterze poradnikowym.

Poza pojedynczymi kursami, platforma proponuje klientom naukę w pakietach nazwanych Ścieżkami Kariery, zapewniającymi kursantowi zdobycie kompleksowej wiedzy w danej dziedzinie w cenie niższej, niż gdyby miało to miejsce w przypadku zakupu i realizowania osobnych kursów.

Każda Ścieżka Kariery ma podobny schemat – najpierw klient przystępuje do kursu inicjującego, wprowadzającego w dane zagadnienie, kolejno jest szkolenie (lub szkolenia) tematyczne, a na zakończenie – kurs zaawansowany. Wszystkie Ścieżki Kariery oferują zdobycie Certyfikatu Specjalisty w danej dziedzinie.

Jak zostać autorem tutoriali?

Strefa Kursów poszukuje autorów kursów do stałej współpracy. Jeśli jesteś więc ekspertem w jakiejś dziedzinie, potrafisz przekazać swoją wiedzę w sposób przystępny dla przyszłego ucznia, możesz skorzystać z formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie, wypełniając go (podstawowe wiadomości – dane osobowe, doświadczenie (przeprowadzone ewentualne szkolenia stacjonarne, tutoriale audio, filmy w sieci, podcasty) i załączając krótką próbkę filmową szkolenia.

Jeśli Strefa Kursów będzie zainteresowana nawiązaniem współpracy, możesz liczyć nie tylko na dochód, ale również na wypożyczenie profesjonalnego sprzętu do nagrań a także na fachową pomoc ze strony platformy. Terminy realizacji zleceń i wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie, a kursy online tworzone przez autora w 100% zdalnie.