W sklepach internetowych branży uzdatniania wody właśnie pojawiła się seria zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline. To świetna opcja, jeśli właśnie poszukujesz zmiękczacza wody do swojego nowoczesnego domu. Dlaczego?

Ecoperla Slmline to nowa seria kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi, która dopiero co pojawiła się na sklepowych półkach. To prawdziwy hit ze względu na ilość udogodnień i dodatków w stosunku do bardzo niskiej ceny! Jest to produkt będący „dzieckiem” międzynarodowej korporacji Pentair oraz polskiej marki Ecoperla. Zmiękczacz wody dostaniemy w trzech wariantach: 14, 17 i 24 litry złoża.

Zmiękczacz wody z WiFi – pełna wygoda!

Funkcja WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline zapewnia pełnię wygody ich użytkowania! Dzięki dedykowanej aplikacji ConnectMySoftener na smartfony i tabety, zyskujemy dostęp do informacji związanych ze zużyciem wody, przepływem wody, regeneracjami. Możemy włączyć przypomnienia o serwisie i dosypywaniu soli, a nawet uruchomić tryb urlopowy. Informacje SA dostępne z każdego miejsca, o dowolnej porze. Dzięki temu znacznie łatwiej jest zareagować na wszelkiego rodzaju nieprawidłowości. Można spać spokojnie, a sama konserwacja zmiękczacza wody jest jeszcze prostsza.

Dlaczego jeszcze warto wybrać zmiękczacz wody z WiFi Ecoperla Slimline?

Zmiękczacze wody Ecoperla Slimline to nie tylko WiFi, ale również świetne komponenty i rozwiązania. Udogodnieniem jest dźwiękowy alarm poziomu soli informujący o potrzebie uzupełnienia braków oraz system suchego zbiornika solanki, dzięki któremu nie dojdzie do powstania mostów solnych. Do tego zmiękczacze wody z tej serii pracują w oparciu o głowicę sterującą Pentair z elektrozaworami oraz monosferyczną żywicę jonowymienną. Wszystko jest objęte bardzo korzystnymi warunkami gwarancyjnymi.

Bardzo niskie zużycie wody i soli na regenerację

Ecoperla Slimline to zmiękczacze wody, które charakteryzuje bardzo niskie zużycie wody oraz soli na regenerację. Wszystko dzięki regeneracji UpFlow połączonej z solankowaniem proporcjonalnym oraz Ecoperla Perfect System. Mało który zmiękczacz wody jest aż tak oszczędny!