Motoryzacja

Wypożyczalnia samochodów

Zdarzyć się może, iż będziemy potrzebować samochodu osobowego w obcym mieście. Może być też tak, że nasz własny samochód ulegnie uszkodzeniu, a nam będzie niezbędny zapasowy samochód. Niektóre firmy ubezpieczeniowe w swej ofercie gwarantują samochód zastępczy, jednak taka sytuacja ma charakter bardzo sporadyczny.

Dlatego też jeśli będziesz potrzebować samochodu, a jesteś mieszkańcem miasta Łodzi z pomocą przyjdzie Ci firma Carby wypożyczalnia samochodów w Łodzi. Możesz tam wynająć takie samochody, jak Toyota Yaris czy większa Toyota Corolla Combi. Wypożyczalnia samochodów Łódź Carby posiada też w swej ofercie Peugeoty 107. Wybór pojazdu zależy od wymagań klienta. Oczywiście Carby wypożyczalnia samochodów Łódź to nie jest jedyna firma tego typu w Łodzi, jednak wyróżnia się znakomita obsługą oraz wysoką jakością samochodów.

4 thoughts on “Wypożyczalnia samochodów

  1. Podczas korzystania z usługi wypożyczenia samochodu należy dokładnie przeczytać regulamin oraz warunki wynajmu aby uniknąć ewentualnych niemiłych konsekwencji. Nie mówię tutaj o Carby, gdyż to dobra wypożyczalnia samochodów w Łodzi, lecz o innych firmach z tej branży.

  2. Moje doświadczenie z wypozyczeniem samochodu nie jest zbyt miłe. Kilka dni temu oddałem auto po wypożyczeniu i diopatrzono się niewidzialnego uszkodzenia i to w mig. Po kilku dniach pojechałem porozmawiać z szefem wypożyczalni a auto zostało “dorobione” żeby uszkodzenie było już widzialne. Zatrzymano z kaucji 500 zł i teraz walczę z wiatrakami. Ostrzegam – nie korzystajcie z wypożyczalni Rentacarpl (Seven Group) w Warszawie!!!!

  3. Jak widać są różne firmy w tej branży. Jestem pewien, iż wypożyczalnia samochodów w Łodzi o nazwie Carby nie odwaliłaby takiego numeru żadnemu swojemu klientowi. Przecież to biznes, a nie nabijanie ludzi w butelkę. Wypożyczalnia samochodów osobowych, która robi takie akcje jak opisał Twardy nie powinna w ogóle istnieć na rynku.

  4. Oczywiście iż na dany czas takich firm jest pełno, ale skąd mamy wiedzieć jaką wybrać? Ja wybrałem regionalny warsztat, który doradził mi kompetentnego ubezpieczyciela 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.