Internet Marketing Reklama

System rozproszonych publikacji

Rozpoczynając pisanie tego artykułu ciężko mi podjąć jednoznaczną decyzję do której kategorii go zaliczyć. Dotyczy on bowiem nowości na polskim rynku usług związanych z promocją i pozycjonowaniem, jednak nie jest to ani typowe narzędzie reklamowe ani jedynie system wspomagający pozycjonowanie.

Chodzi tu dokładnie o system rozproszonych publikacji czyli w skrócie Syrop. To nowatorski projekt, który z jednej strony ma na celu promocję własnych serwisów internetowych, z drugiej zaś stanowi w pewien sposób bardzo rozbudowany system dający duże możliwości każdemu, kto zna się choć trochę na SEO. Nie należy jednak Syropu w żaden sposób porównywać czy utożsamiać z systemami wymiany linków, gdyż narzędzie to działa na zupełnie innej zasadzie. Umożliwia ono publikację własnych artykułów na swoich oraz cudzych stronach internetowych włączonych do systemu rozproszonych publikacji.

Czym w takim razie owy Syrop różni się od tradycyjnych blogów postawionych na skryptach WordPress? Na pewno sama edycja publikacji jest bardziej rozbudowana w stronach na WordPress, jednak dzięki narzędziu Syrop mamy możliwość jednoczesnej publikacji kilku, kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu artykułów bez potrzeby logowania się na kolejne blogi wykonane w WordPress. Wiele osób może być zainteresowanych tematycznością konkretnych stron, skoro wiele osób może na nich zamieszczać własne publikacje. Dlatego też powstał podział na konkretne strefy tematyczne i na przykład skanery będą mogły zawierać tematycznie zbieżne teksty z informacjami zamieszczanymi na stronie o nazwie kontrolery, jednak już zgoła inne niż serwisy ze strefy związanej z turystyką.

Pozostaje jeszcze kwestia porządnej indeksacji oraz podlinkowania serwisów z ciekawymi publikacjami. Tutaj z pomocą przychodzą tak zwane hosty linkujące będące częścią narzędzia, takie jak informacje pfz czy choćby dość mocna fps arena. Nie sposób w jednym wpisie na blogu wypisać wszystkie zalety oraz możliwości systemu rozproszonych publikacji Syrop, dlatego też artykuł ten możesz potraktować jedynie jako wstęp do kolejnych, bardziej szczegółowych opisów tego rewelacyjnego narzędzia.

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie to skorzystaj z opcji komentarzy. Zawsze lepiej prowadzić pewnego rodzaju dialog, choćby za pomocą bloga, niż nawet najciekawszy monolog.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.