Sony wprowadziła na rynek nową lustrzankę cyfrową Sony Alpha DSLR-A350x. Nie sposób przeoczyć premierę aparatu ze względu na rzucające się w oczy czerwone billboardy widoczne w polskich miastach.

Sony Alpha DSLR-A350XAparaty fotograficzne Sony Alpha DSLR-A350X to lustrzanki przeznaczone raczej dla przyszłych niż obecnych profesjonalistów. Sony Alpha DSLR-A350X jest w stanie zaoferować bardzo wiele, za stosunkowo niewiele. Niezbyt wygórowana cena za zestaw A350X, który zawiera dwa obiektywy Sony, jeden z nich to ZOOM DT 18 – 70 mm F3.5-5.6, drugi to telezoom 55 – 200 mm F4-5.6. Otrzymujemy więc zestaw na różne foto okazje. Zadowalający jest także fakt że znajdujący sie z tyłu kolorowy ekran LCD służy nie tylko do podglądu wykonanych zdjęć, ale i kadrowania. Dodatkową zaletą LCD to duża przekątna bo aż 2,7 cala oraz możliwość regulacji konta nachylenia, dzięki czemu z łatwością wykonamy zdjęcia niezależnie od uchwytu. Aparaty fotograficzne Sony Alpha DSLR-A350X wyposażone zostały w inteligentny telekonwerter który bez pogorszenia obrazu pozwoli zwiększyć zoom 1,4x lub 2x. Aparaty fotograficzne Sony Alpha DSLR-A350X z powodzeniem zabrać możemy w teren ze względu na pojemny akumulator InfoLITHIUM, na którym wykonamy aż 730 zdjęć, oczywiście bez użycia dużego LCD. Nie powinno to jednak stanowić większego problemu ponieważ wizjer lustrzanki cyfrowej Sony Alpha DSLR-A350X posiada szerokie optyczne pole widzenia, jest bardzo czytelny i jasny. Funkcja Quick AF Live View powinna zadowolić pasjonatów sportów motorowych, umożliwia ona bowiem nastawienie ostrości na szybko poruszające się obiekty. Interesująca jest też rozdzielczość matrycy na poziomie 14,2 megapikseli. Nie jest to koniec ułatwiających fotografowanie dodatków. Lustrzanki cyfrowe Sony Alpha DSLR-A350X wyposażono także w redukcję szumów przy dużych czułościach ISO, co oznacza że w końcu uda nam się wykonać ostre czyste zdjęcie w słabym świetle bez statywu.

Jest to zdecydowanie produkt przełomowy, zapewnia funkcje i możliwości których amatorzy fotografii poszukują od lat, czas więc wykonać kilka dobrych zdjęć!