Ecoperla Profine Zero – sposób na zdrową i smaczną wodę bez ograniczeń!

By | 29/09/2017

Dziś o szczególnym urządzeniu, które zapewni zdrową, smaczną, a przede wszystkim pełną naturalnie występujących minerałów wodę pitną w każdym gospodarstwie domowym. Ecoperla Profine Zero to nowatorski system odwróconej osmozy. Sprawdź co go wyróżnia na tle innych!

nowoczesny system uzdatniania wody Ecoperla Profine Zero

Czerp z wody jak najwięcej!

Ecoperla Profine Zero to dość nietypowy system odwróconej osmozy. Zamiast jednej membrany osmotycznej posiada aż dwie. Każda o wydajności 150 GPD, co łącznie daje aż 300 GPD wydajności! W ciągu godziny urządzenie jest w stanie przefiltrować aż 48 litrów.

Nie musisz się bać o to, że woda będzie wyjałowiona, ponieważ to urządzenie posiada wbudowany mieszacz oraz filtr końcowy z membraną ultrafiltracyjną. Woda jest wstępnie oczyszczana przez wkład z węglem wzbogaconym srebrem. Nie ma potrzeby montowania dodatkowego mineralizatora, ponieważ woda zachowuje naturalne minerały.

Co więcej, urządzenie nie ma wpływu na pH wody, a jeśli użytkownik chciałby je zwiększyć i korzystać z dobrodziejstw wody alkalicznej zawsze może doinstalować wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir.

Kompaktowa, do każdej kuchni

Tym, co zdecydowanie wyróżnia Ecoperla Profine Zero jest jej wygląd. Biała, nowoczesna obudowa nie wskazuje na to, że wewnątrz kryją się elementy o tak dużej wydajności. Projektanci pomyśleli o komforcie użytkowania. System można umieścić w pionie, bądź poziomie w dowolnie wybranej szafce czy szufladzie. Zajmuje minimalną ilość miejsca, do działania nie potrzebuje prądu, nie hałasuje.

Montaż systemu odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero

Kilka ważnych liczb

Opisując ten produkt warto wspomnieć o jego parametrach:

  • 300 GPD wydajności
  • Wymiana wkładów to tylko kilka sekund
  • Pobór wody z kranu to 3 litry na minutę
  • Naraz można pobrać aż 3,5 litra wody, jednak po wyczerpaniu dynamicznego zbiornika nadal można czerpać wodę bez ograniczeń
  • Cykl napełnienia dynamicznego zbiornika to tylko 8,5 minuty
  • Podłączenia wymagają tylko 3 złącza (wejście, wyjście, kanalizacja)
  • Niebywale niski odrzut do kanalizacji. Na litr przefiltrowanej wody przypadają dwa litry odrzutu

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj do recenzji na https://www.zestudni.pl/blog/odwrocona-osmoza-nowej-generacji-ecoperla-profine-zero/

Reasumując

Ecoperla Profine Zero to produkt z wyższej półki dla osób, które wymagają od urządzeń najwyższej jakości. Łatwy montaż, świetny design, mało zajętego miejsca, brak potrzeby zasilania, woda z minerałami, ogromna wydajność to tylko niektóre z licznych zalet tego produktu. Jeśli montować filtr do wody spożywczej, to tylko najlepszy!

One thought on “Ecoperla Profine Zero – sposób na zdrową i smaczną wodę bez ograniczeń!

  1. filip

    Jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Bardzo ładna odwrócona osmoza. Świetnie wygląda. Taki filtr mógłby znaleźć miejsce w mojej kuchni. Świetny patent z kranikiem, który informuje o potrzebie wymiany wkładów na nowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *