odwrócona osmoza Ecoperla Profine Zero
Dom

Ecoperla Profine Zero – sposób na zdrową i smaczną wodę bez ograniczeń!

Dziś o szczególnym urządzeniu, które zapewni zdrową, smaczną, a przede wszystkim pełną naturalnie występujących minerałów wodę pitną w każdym gospodarstwie domowym. Ecoperla Profine Zero to nowatorski system odwróconej osmozy polskiej marki. Sprawdź co go wyróżnia na tle innych!

Czerp z wody jak najwięcej!

Ecoperla Profine Zero to dość nietypowy system odwróconej osmozy polskiej marki Ecoperla. Zamiast jednej membrany osmotycznej posiada aż dwie. Każda o wydajności 150 GPD, co łącznie daje aż 300 GPD wydajności! W ciągu godziny urządzenie jest w stanie przefiltrować aż 48 litrów.

Nie musisz się bać o to, że woda będzie wyjałowiona, ponieważ to urządzenie posiada wbudowany mieszacz oraz filtr końcowy z membraną ultrafiltracyjną. Woda jest wstępnie oczyszczana przez wkład z węglem wzbogaconym srebrem. Nie ma potrzeby montowania dodatkowego mineralizatora, ponieważ woda zachowuje naturalne minerały.

Co więcej, urządzenie nie ma wpływu na pH wody, a jeśli użytkownik chciałby je zwiększyć i korzystać z dobrodziejstw wody alkalicznej zawsze może doinstalować wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir.

Kompaktowa, do każdej kuchni

Tym, co zdecydowanie wyróżnia Ecoperla Profine Zero jest jej wygląd. Biała, nowoczesna obudowa nie wskazuje na to, że wewnątrz kryją się elementy o tak dużej wydajności. Projektanci pomyśleli o komforcie użytkowania. System można umieścić w pionie, bądź poziomie w dowolnie wybranej szafce czy szufladzie. Zajmuje minimalną ilość miejsca, do działania nie potrzebuje prądu, nie hałasuje.

Montaż systemu odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero

Kilka ważnych liczb

Opisując ten produkt warto wspomnieć o jego parametrach:

 • 300 GPD wydajności
 • Wymiana wkładów to tylko kilka sekund
 • Pobór wody z kranu to 3 litry na minutę
 • Naraz można pobrać aż 3,5 litra wody, jednak po wyczerpaniu dynamicznego zbiornika nadal można czerpać wodę bez ograniczeń
 • Cykl napełnienia dynamicznego zbiornika to tylko 8,5 minuty
 • Podłączenia wymagają tylko 3 złącza (wejście, wyjście, kanalizacja)
 • Niebywale niski odrzut do kanalizacji. Na litr przefiltrowanej wody przypadają dwa litry odrzutu

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj do recenzji na https://www.zestudni.pl/blog/odwrocona-osmoza-nowej-generacji-ecoperla-profine-zero/

Reasumując

Ecoperla Profine Zero to produkt z wyższej półki dla osób, które wymagają od urządzeń najwyższej jakości. Łatwy montaż, świetny design, mało zajętego miejsca, brak potrzeby zasilania, woda z minerałami, ogromna wydajność to tylko niektóre z licznych zalet tego produktu. Jeśli montować filtr do wody spożywczej, to tylko najlepszy!

7 thoughts on “Ecoperla Profine Zero – sposób na zdrową i smaczną wodę bez ograniczeń!

 1. Jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Bardzo ładna odwrócona osmoza. Świetnie wygląda. Taki filtr mógłby znaleźć miejsce w mojej kuchni. Świetny patent z kranikiem, który informuje o potrzebie wymiany wkładów na nowe.

 2. Nie ma co, robi wrażenie i wizualne i pod względem jakości. Bardzo chętnie zobaczyłbym tą odwróconą osmozę na żywo. Na pewno świetnie nadaje się do nowoczesnych kuchni. To, że nie potrzebuje prądu jest świetną wiadomością. Brak hałasu – idealnie. Tylko czemu nikt wcześniej nie wpadł na tak fantastyczny pomysł?

 3. Ecoperla Profine Zero to świetna odwrócona osmoza. Nie ma zewnętrznego zbiornika magazynującego wodę, co mi osobiście przeszkadzało w standardowych filtrach, nie potrzebuje prądu do działania, a w dodatku w ogóle jej nie słychać. Jestem zachwycona swoim egzemplarzem.

 4. Jestem doświadczonym baristą. W miejscu, gdzie pracuję bardzo dbają o jakość wody, dlatego mamy założony system odwróconej osmozy. Sam nie wiem, dlaczego dopiero teraz zdecydowałem się na takie rozwiązanie u siebie w domu. Ecoperla Profine Zero zamontowałem dwa tygodnie temu. Twardość wody jest dokładnie taka jak powinna być – około 60 mg CaCO3/l. Czuć i widać różnicę w wyglądzie napojów na gorąco i na zimno, nie mówiąc już nic o kostkach lodu. Mogę polecić wszystkim kawoszom z czystym sumieniem.

 5. Bardzo podoba mi się obudowa tej odwróconej osmozy. Chętnie widziałabym ją u siebie w domu. Zastanawiam się tylko po co dwie membrany filtracyjne i membrana ultrafiltracyjna w ostatnim etapie uzdatniania?

  1. Hej, już tłumaczę. Dzwoniłam z podobnymi pytaniami do sklepu, który ma ten filtr kuchenny u siebie. Otóż dzięki temu, ze są aż dwie membrany filtracyjne, to można filtrować wodę równolegle. Osiągamy więcej przefiltrowanej wody w krótszym czasie. Jeśli chodzi o membranę ultrafiltracyjną to jest ona ściśle powiązana z mieszaczem. W ostatnim etapie przepuszczane są minerały, a zatrzymywane wszystkie pyłki i nieczystości.

 6. DO Domowy Barista:
  Troche zbyt miekka ta woda jesli CACO3 to 60. Zastanawiam sie i poki co bezowocnie poszukuje odpowiedzi na pytanie jak wyglada mineralizacja tej wody w przeliczeniu na mg/l?? Wapn Magnez Potas oraz HCO3?? I jaki jest zakres regulacji?
  Czy ty lub ktos z innych posiada takie informacje??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.