Uroda Zdrowie

Białe zęby na wakacje

Każdy chce dobrze wyglądać, szczególnie w czasie wakacji, gdy ludzie wokół zwracają większą uwagę na urodę płci przeciwnej. Co więc można zrobić by w miarę szybko bardzo pozytywnie wpłynąć na swoją aparycję?

Niektórzy przed wakacjami zaczynają się odchudzać licząc na to, że w ciągu kilku dni doprowadzą swoją sylwetkę do pożądanego stanu. Wielu jest na tym świecie naiwnych ludzi. Kobiety mogą oczywiście skorzystać z usług salonów kosmetycznych i fryzjerskich by upiększyć swoją cerę oraz włosy, jednak tego typu zabiegi tylko tymczasowo poprawiają wygląd osoby, która się im poddaje.

Znacznie lepszym rozwiązaniem jest wizyta w renomowanej klinice stomatologicznej decydując się na przykład na wybielanie zębów, które na stałe podniesie nasz poziom estetyczny. Trzeba jednak otwarcie przyznać, iż wybielanie zębów to zabieg znacznie bardziej kosztowny niż usługi oferowane w salonach kosmetycznych, zwłaszcza jeśli mowa o najnowocześniejszej wersji zabiegu czyli Brite Smile. Z drugiej strony jednokrotne wybielanie zębów nie daje może efektów na całe życie, jednak trwałość w porównaniu z innymi metodami wybielania zębów jest po prostu zaskakująca. Ponadto niepodważalną zaletą Brite Smile jest błyskawiczny efekt, gdyż sam zabieg trwa około godziny. Czy warto więc poświęcić tę godzinę na wybielanie zębów by przez bardzo długi okres czasu cieszyć się idealnie białymi zębami? To chyba pytanie retoryczne.

2 thoughts on “Białe zęby na wakacje

  1. Czytałam już wiele razy, że Brite Smile jest bardziej skuteczne i bezpieczne, a w dodatku efekty są niemal natychmiastowe. Pytanie tylko czy wybielanie zębów tą metodą daje również efekty na dłużej. Kiepskim rozwiązaniem byłoby wydawanie tak dużych pieniędzy na wybielanie zębów powiedzmy raz na rok.

  2. Ja użyłem Białej Perły System, prostego i skutecznego sposobu na białe zęby. Przed wakacjami warto poprawić biel swoich zębów:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.